PPG: We protect and beautify the world
Menu
Print |

Global Code of Ethics

Глобальний етичний кодекс компанії PPG - Ukrainian

Етика

Маючи віру в те, що успішний бізнес і високі етичні стандарти тісно пов'язані між собою, компанія PPG дотримується принципів, викладених нижче.
  • Постачання товарів та послуг, що відповідають потребам клієнтів і суспільства.
  • Надання працівникам безпечного, не шкідливого для здоров'я та повноцінного робочого місця.
  • Забезпечення максимального інвестиційного прибутку для акціонерів.
  • Прийняття на себе соціальної відповідальності перед суспільством і країнами, в яких ми працюємо.

Глобальний етичний кодекс компанії PPG

Оскільки репутація PPG ґрунтується не тільки на нашій спроможності надавати якісні товари та послуги, а також на чесності й високих моральних стандартах, Глобальний етичний кодекс компанії PPG встановлює принципи, застосовні до всіх наших працівників будь-де і за будь-яких обставин.
 
Інформація про різні положення Етичної політики PPG, у тому числі Політики дотримання правил торгівлі, міститься в Глобальному етичному кодексі.

Глобальний етичний кодекс
 

Повідомлення про факти порушення

Щоб повідомити про незаконну дію чи порушення етичних норм або: a) підозри щодо порушення законів чи правил США стосовно контролю за експортом; б) порушення прийнятих компанією PPG принципів дотримання експортних вимог, механізмів контролю чи процедур; або в) порушення Глобального етичного кодексу компанії PPG, який пов'язаний із прийнятими компанією PPG принципами дотримання експортних вимог, механізмами контролю чи процедурами, зверніться на Гарячу лінію компанії PPG з питань етики (див. нижче) або натисніть тут, щоб зв'язатися безпосередньо з начальником відділу дотримання вимог законодавства.
 

Гаряча лінія з питань етики PPG
 

Працівникам компанії PPG надається послуга гарячої лінії. Гаряча лінія – це додатковий ресурс, за допомогою якого можна повідомляти про свої підозри щодо порушення етичних та інших норм і ставити запитання стосовно політики. Послугою гарячої лінії керує незалежна стороння фірма, представники якої навчені уважно слухати, ставити запитання та точно документувати ситуацію. Усе це відбувається анонімно. Осіб, які зателефонували на гарячу лінію, просять докладно описати свої підозри для проведення ретельного розслідування.

Телефонувати на цю гарячу лінію, щоб повідомляти про незаконні дії або порушення етичних норм співробітниками PPG, можуть також треті особи – клієнти, постачальники та будь-які інші люди. Щоб поставити запитання або повідомити про свої підозри щодо порушення етичних норм, напишіть, будь ласка, електронне повідомлення безпосередньо директору з дотримання норм компанії PPG , повідомте про випадок онлайн або зателефонуйте на гарячу лінію з питань етики, номер якої зазначено в КАТАЛОЗІ НОМЕРІВ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ.

Звертаючись на гарячу лінію, пам’ятайте, що політика компанії PPG забороняє переслідування осіб, які добросовісно повідомили про порушення законодавства або Кодексу. Крім того, усі повідомлення є суворо конфіденційними, і за вашим запитом компанія PPG вживатиме всіх можливих заходів для збереження анонімності осіб, які повідомили таку інформацію.

Особа, яка отримає ваше повідомлення, несе відповідальність за те, щоб забезпечити його належне розглядання та справедливе ставлення до вас під час цього процесу.
 

ГЛОБАЛЬНА АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ PPG

Як транснаціональна компанія, що працює у понад 60 країнах, PPG повинна дотримуватися численних законів і положень для забезпечення законності ведення свого бізнесу. Серед таких нормативно-правових актів особливе значення мають закони і положення, які стосуються хабарництва та корупції у відносинах між приватними компаніями, а також між приватними компаніями та органами державної влади. Крім того, Глобальний кодекс етики компанії PPG чітко визначає не тільки наше прагнення, а й зобов'язання завжди діяти чесно і етично у всіх ділових операціях.

Глобальна антикорупційна політика компанії PPG